Kategorie
 
 
 
 
 

Pánské džíny

 
 
FILTROVAT
Cenová hladina
Barva
Specifické skupiny
Filtrování podle zvláštních skupin
Dostupnost
Filtruj podle dostupnosti produktů
Velikost
 
 

Jeans - nejoblíbenější kalhoty na světě


Denim džíny byly vytvořeny Levi Strauss. Jak s mnoha dalšími příběhy o americkém snu, Levi Strauss začal své dobrodružství s textilem z paranoidního obchodu. V té době si nemyslel, že začne vyrábět denim džíny. Vše se změnilo, když se nikdo v San Francisku nezajímal o plachtu na stany, kterou nejprve přinesl z New Yorku a poté se ji snažil prodat. Proto se Strauss rozhodl, že výroba kalhotového materiálu bude dobrou volbou. Zaměřil se na pracovní oděvy. Účinky šití nebyly možná pěkné, ale určitě si zasloužili být nazývány extrémně trvanlivé. Straussovy další materiály k výrobě oděvů byly džínové. Byl to hrubý materiál používaný v oblecích námořníků. V kombinaci s barvou na bázi indigotinu pigmentu se stali známou barvu. Zajímavé je, že samotný materiál pocházel z Janovu.co je italské město.

 
 
další kategorie
Seřadit podle: Řadit sestupně
Zobrazuji :
 
Ušetříte: 27 %
Pánské stylové modré rifle 1063TM
Akce

Pánské stylové modré rifle 1063TM

953 Kč 699 Kč
 
 

Pánské džíny - odolné a vždy v módě


Levi Strauss vyrobil první pánské džíny již více než před dvěma sty lety. V krátkém čase se staly nejen nejoblíbenějšími pánskými kalhotami, ale i nejuniverzálnějším oděvem. Koneckonců, existuje málo příležitostí, ve kterých by se nošení džínů mohlo ukázat jako nějaké faux pas. Čím méně, protože dobře fungují jako doplněk k bundě, košili, ale také k tričkům nebo polokošile. Džíny lze nosit i s jakoukoli obuví - pánskou sportovní obuví a formální obuví. To znamená, že dnes roční produkce kalhot přesahuje jednu miliardu. Takže každý rok každý sedmý člověk na světě kupuje jeden pár džínů a nic nenasvědčuje tomu, že by se tento trend měl zvrátit. Džíny se staly součástí módního světa - je těžké si představit šatník, který by nezahrnoval džíny.

Pánské džíny - štíhlé, pravidelné, volné

Pánské džíny se liší ve svých stylech. Tři nejoblíbenější jsou tenké, pravidelné a volné pánské džíny. Běžný je nejklasičtější střih, takže stojí za to podívat se na začátek. Pánské pravidelné džíny mají rovnou nohu po celé délce a budou vyhovovat všem. To se však liší od štíhlých pánských džínsů. Velmi dobře se přizpůsobují postavě a zároveň ji účinně zdůrazňují. Samozřejmě, toto je volba pro lidi s pravidelným tvarem těla a štíhlou postavou. Pánské volné džíny mají široké nohy a jsou volné. I když dokáží docela dobře pokrýt některé nedostatky struktury těla, nejsou vhodné pro každého. Pánové s mohutnými stehny by jim měli vyvarovat, protože mohou zbytečně rozšířit svou postavu.

Nejmódnější pánské džíny - s otvory a třením


Pánské džíny s otvory byly na vrcholu několik sezón. Stejně jako pánské džíny s odřeninami. Oba typy módních džínových kalhot dobře zapadají do trendu stylu streetwear. Zvláštní poškození materiálu dělá velmi zajímavý efekt a dělá pánské džíny s otvory a třením skvělou volbou každý den. V našem obchodě najdete džíny s rubmi a otvory, jakož i džíny nad kotníky, které jsou ještě vhodnější pro současné módní trendy. V našem obchodě najdete džínové džíny s rubmi a otvory, jakož i džíny na kotníky, které jsou ještě vhodnější pro současné módní trendy. Existují i ​​nejdůležitější barvy sezóny - černé a šedé pánské džíny jsou nezbytnou součástí každého šatníku. Podívejte se také na naše denim Jogger a přechodné bundy, které dokonale ladí s džínami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze