Kategorie
 
 
 
 
 

Pánské bílé kalhoty

 
 
FILTROVAT
Cenová hladina
 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Tři typy pánských bílých kalhot

Bílé pánské kalhoty zvykli převládat zejména na tenisových kurtech. V dnešní době se s nimi můžeme setkat ačkoli kde na ulici a musíme uznat, že vypadají skvěle i v městském, neformálním outfitu. I když se mnoho mužů může obávat bílé barvy, stojí zato, si ji alespoň vyzkoušet. Takový typ kalhot dokazuje dokonalý smysl pro styl.

Jak jsme již zmínili, pánské bílé kalhoty se donedávna spojovali především se sportem. Bílá je barva, kterou výhradně nosili tenisté a golfisté. Bílá se považovala za barvu, která nebyla vhodná pro každého. To je pravděpodobně důvod proč, se oblečení bílé barvy většinou považovalo za zboží "z horní police". Což znamenalo, že si bílou barvu nemohl dovolit nosit nebo mít v šatníku kdokoliv. Naštěstí se tento trend změnil a muži kromě jejich postavení nebo sociální vrstvy, což jednou více sahají po tomto typu oblečení. A nemyslíme jen sportovní outfity ale také klasické outfity na různé příležitosti, nebo na běžné nošení. I přes tímto faktem, se často vyskytuje otázka k čemuž se takové kalhoty nejvíce hodí.

Bílé džíny - klasické kalhoty v pánském provedení

Při kombinování pánských bílých riflí se doporučujeme inspirovat středomořskou módou, kde už léta dominuje námořnický styl. Bílá je neutrální barva, což z ní činí ideální základ pro mnoho dalších barev. Tuto barvu doporučujeme kombinovat především s kontrastními odstíny jako je například tmavomodrá. Tato kombinace skvělá a nadčasová.

Pánské bílé nebo světlé rifle, vypadají skvěle s bavlněným nebo lněným tričkem v námořnické barvě, což okamžitě navodí prázdninovou či dovolenkovou atmosféru. Taková kombinace bude vypadat ještě lépe, když se vzdáte krátkých rukávů a nahradíte jejich dlouhými nebo vyhrnutými rukávy. Během letní sezóny, doporučujeme zejména odvážným pánům i slaměné klobouky.

Prohlédněte si i tyto kategorie, ve kterých určitě najdete kousek pro kombinaci s pánskými bílými džínami:

Pánské mikiny

Pánské bundy

Pánské svetry

Pánské kalhoty 2 v 1 - potrhané džíny

Pánské bílé kalhoty s otvory tzv. potrhané rifle, jsou módní TOP kousek. Proto takové kalhoty oslovili již mnoho pánů, který rádi vynikají z davu. Módní minulost poukazuje na fakt, že v minulosti, předtím než potrhané rifle dobili svět módy, odřeniny a díry na oblečení poukazovali na sociální postavení. Zajímavou kombinací jsou pánské potrhané bílé rifle s mohutnými pánskými černými botami a bomber bundou, shodující se v barvě s botami. Do takového outfitu zakomponujte bílé nebo černé jednobarevné tričko a Váš stylový outfit je hotový. Pokud se cítíte lépe v dokonalejším střihu kalhot, sáhněte po bílých slim-fit kalhotách, které prostě zkombinujete s džínovou nebo flanelovou košilí.

Krátká lekce v oblasti módy a stylu - pánské bílé kalhoty

Bílá je považována za barvu odvážných lidí. Je to proto, že už bílá barva sama o sobě přitahuje pozornost okolí. Proto, nejlepší kombinací pro takové kalhoty budou jednoduché doplňky v monochromatického barvě jako je například, šedá, černá, hnědá, ale stejně béžová. Jak doladit obuv k takovým kalhotám? Perfektní alternativou jsou mokasíny pokud toužíte po více formálnějším nebo klasickém outfitu. V případě sportovních nebo ležérních outfitů, určitě sáhněte po stylových pánských teniskách.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze