Kategorie
 
 
 
 
 

Pánská trička krátky rukáv

 
 
FILTROVAT
Cenová hladina
 
 

Pánské triko - od spodního prádla až po módní trendy


Trička vidíme již přes sto let. Důležité je, že byly zpracovány dříve než spodní prádlo. Naštěstí, prostřednictvím vývoje módy, od počátku dvacátého století, trička byly stále více ochotně nošeny - nejprve atleti, a pak mladí muži, jejichž rychle chytil lehký, sportovní styl. Muži, protože pánská trička se objevily dříve než dámská trička. Dokonce i první trička vyrobené v širším měřítku byly určeny pro muže a konkrétněji pro amerických vojáků. Avšak až do roku 1942, nikdo opravdu nezmínil trička, protože tento název se objevil až poté, co byl vyroben model T Type Shift pro americké námořnictvo. I když, samozřejmě, odkazy na jméno lze nalézt také v samotném tvaru triček, které se podobají na písmeno T. Přesto, někdo, kdo byl velmi populární, se zajímal o vytvoření pozice t-Shirtis na trhu s módou. Naštěstí čekání netrvalo dlouho. Marlon Brando představil s názvem touha v t-shirt, takže pánské tričko konečně bylo v módě.

 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Nejoblíbenější oblečení světa - pánské tričko


Je to téměř 70 let od premiéry Tram. Trička jsou velmi populární po celou dobu. Není divu - pánská trička jsou nejčastěji vyrobeny z bavlny pro pohodlné nošení, protože jsou prodyšné a jemné pro pokožku. Kromě bavlny se však používají i jiné materiály jako polyester nebo spandex, díky čemuž se tričko pěkně přizpůsobí siluetě a velmi dobře ji zvýrazní. Není to však jen o pohodlí, ale i o univerzálnosti. Pánská trička mohou být skvělým doplňkem k opravdu nesčetným outfitom. Dokonale se hodí k většině dostupných pánských kalhot - džínsů, chinos, ale i tepláků. Pánské triko je také skvělým doplňkem k sportovní obuvi

Zajímavé trička s potiskem a nápisy


Na trhu existuje mnoho různých variací. Jedním z nejoblíbenějších jsou trička s potiskem. Zajímavá grafika a texty umožňují vyjádřit se pomocí vašeho oblečení. Tričko s nápisy nebo potiskem může přidat celému outfitu charakter. Správně vybrané kousky zaručí, že nebudete vypadat nudně.

Uniformní a vzorované trička


Barevné trička, jako jsou bílé nebo šedé trička, jsou ideální pro klasickou edici, v kombinaci s teniskami a džínami, jakož i ležérním sake. Tato stylizace, doplněná bílým tričkem, bude skvělá v klubu, na neformální párty, tak v práci. Pokud jsou však jiné prvky stylizace jednotné, můžete jít s tričkem do různých variací. To neznamená, že je třeba zvolit model s titulky. Vše, co potřebujete, je pruhované tričko, které kromě vzhledu dokáže opticky rozšířit trup. V naší nabídce najdete trička s pruhy a jiné vzory.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze