O nás

Kategorie
 
 
 
 
 

O nás

VÍTEJTE NA STRÁNCE MODANOEMI.CZ!

Rádi bychom Vám něco o nás řekli. "MODANOEMI" to je svět dámské a pánské módy. Svět plný trendy kousků, které patří vždy mezi aktuální trendy v módě. Neustále sledujeme evropské a zaoceánské trendy, fashion blogy, fashion prohlídky. Sledujeme různých známých návrhářů, designérů. A samozřejmě nasloucháme Vás, našich zákazníků. Vždy jsme plný odhodlání poskytnout Vám zboží, ve kterém se budete cítit stylově, moderně, jedinečně a hlavně pohodlně.

VYSOKÁ KVALITA ZA ROZUMNÉ CENY!

Zboží odebíráme od nejlepších dodávatelů. Několik kolekcí jsme si sami navrhli. Dbáme především na kvalitu materiálu a kvalitu práce. Oděvy, které nabízíme patří vyhotovením mezi luxusní kousky v oděvním průmyslu. Kvalita je pro nás absolutní nutnost. Je pro nás důležité, aby jste se v našich produktech cítili dlouhodobě pohodlně a jedinečně. Kromě kvality dbáme na to, aby naše nabídka byla cenově dostupná pro každého. Každý si zaslouží možnost cítit se moderně.

PÁNSKÁ MÓDA!

Pánské módě se věnujeme od našich začátků. V sekci pánského sortimentu nájdete různé druhy mikin, riflí, jogger, triček, kvalitních bund i sportovních souprav. Všechno zboží v nejvyšší kvalitě, vyrobený z materiálů obsahujících vysoký podíl bavlny. Což zaručuje pohodlné a příjemné nošení. Nájdete zde jednoduché i výstřední kousky. Oblíbený je "streetstyle". K naším stálicem v nabídce patří J.STYLE mikiny, které jsou jedinečné svým střihem. V nich se určitě v davu neztratíte. Každý si rozhodně přijde na své. Oblečení z pánské kolekce je vhodné pro každodenní nošení, do školy, do práce, pro volný čas strávený v kruhu přátel. Na své si přijdou i športovci. Nabízime kvalitní sportovní soupravy. Jelikož při sportu a volnočasových aktivitách je nutnost cítit se pohodlně, dbáme na zpracování a materiál. Soupravy jsou vyráběny pro páry. K většině pánským soupravám je vyrobena i dámská verze.

DÁMSKÁ MÓDA!

Tím jak se rozvíjela naše firma, jak se vypracovával náš e-shop, rozšiřovala se i naše nabídka. Začali jsme se věnovat i dámskému sortimentu. Soustředili jsme se na trendy v dámské módě. Hledali jsme inspirace ve světě módy a trendů. Naší představou bylo dopřát ženám možnost nakoupit si nejtrendovější kousky z pohodlí domova. Spolupracujeme s dodávateli, kteří svou nabídku vždy podřizují aktuálním trendům. Naši dodávatelé módu milují a rozumí jí. A tak se v naší nabídce najde každá ženská. U nás se dámy obléknou na každou příležitost. Na každodenní nošení Vám nabízime trendy rifle, trička. Karl Lagerfeld řekl: "Nikdy nepodceňuj sílu jednoduchého trička, džínsů a bundy. To vždy vypadá velmi šik." Každý outfit doplníte botami či top kabelkami z nejnovějších kolekcí. Ani ples, svatba či jiná společenská událost Vás nepřekvapí, v naší nabídce společenských šatů si nebudete umět vybrat, z tolika krásy. MODANOEMI neustále obohacuje svou nabídku. Vynakládáme velké úsilí, abychom splnili Vaše očekávání. "Móda je jako hra, nová pravidla s novou sezónou." Stefano Gabbana. Pracujeme na sobě každý den. Snažíme se být unikátní a jedineční. Udržujeme vysokou kvalitu našich služeb. U nás se setkáte s vstřícností při každé reklamací či vrácení peněz za zboží. Vynakládáme maximální úsilí na to, aby nakupování u nás bylo pro Vás potěšením, radostí a nedočkavostí na objednané zboží. I proto objednávky zpracováváme v co nejkratším čase. Zboží máte doma do tři pracovních dnů po objednání.

Neváhejte, zaregistrujte se u nás a nakupujte za ještě výhodnější ceny. Staňte se našim VIP zákazníkem, což přináší další výhody pro Vás.

Ponořte se do světa módy s MODANOEMI

Příjemné nakupování přeje TEAM MODANOEM

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze