NOVINKY

Kategorie
 
 
 
 
 
Novinky - nové zboží skladem!

Připravte se na nadcházející sezónu

Abychom splnili vaše očekávání, neustále doplňujeme sortiment našeho obchodu o nové produkty.

Uvědomujeme si, že módní trendy a měnící se aura znamenají, že potřebujete doplnit svůj šatník o další oblečení. V kategorii Novinky najdete nejmodernější styly, barvy a vychytávky. V závislosti od sezóny najdete u nás ty nej kousky, takže nebudete překvapeni měnícím se počasím.

V létě do našeho sortimentu přidáváme nové styly lehkého oblečení. Muži zde najdou šortky, trička a košile bez rukávů. Dámská kolekce bude obsahovat šaty, tuniky, košile bez rukávů, sukně, doplňky a stovky typů obuvi: od tenisek a espadrilek, přes lehké letní sandály a žabky, až po vysoké podpatky.

Podzimní ochlazení je znamením, že byste se měli ohlížet po teplejším oblečení. Základem budou mikiny a podzimní bundy. Kalhoty nahradí krásné letní šaty či sukně. Džíny, legíny či tepláky v kombinaci s mikinou s kapucí jsou ideální na výlet mimo města. Krásný outfit jistě doplní známé holínky - nízké i vysoké - využití na několik sezón.

Nízké teploty, sníh a led nemusí nutně znamenat nedostatek pohodlí a tepla. V naší nabídce na zimu najdete bundy, kalhoty, módní zimní čepice a teplé mikiny.

Oznámení o nových produktech je možné zasílat přímo na mail - stačí si jen objednat náš newsletter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze