Kategorie
 
 
 
 
 

DÁMSKÉ PLAVKY

 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
 
 

Gabbiano - plavky v Modanoemi

 

Každý z nás chce na pláži oslnit. Právě proto by měly být plavky nejen pohodlné, ale také stylové. Na našem e-shopu najdete nejkrásnější výběr plavek Gabbiano, ve kterých se zaručeně budete cítit příjemně na pláži i ve vodě. První bikiny představil Louis Réard v roce 1946 a od té doby prošly dlouhou cestu, aby vypadaly tak, jak vypadají dnes. Pojem bikiny pochází z názvu atol Bikiny, což je součást Marshallových ostrovů, kde v 40. a 50. letech dopadlo až 67 atomových bomb. Od samého počátku jsou bikiny velmi populární a v průběhu let byly představeny tisíce modelů různých barev, střihů a metod vázání.

 

 

 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Historie plavek - od lněného oděvu až po bikiny

Používání plavek v minulosti úzce souvisí s náboženským teoriemi. První plavky, které představovaly lněné šaty a košile, měli jednoduše chránit tělo před očima ostatních. Objevily se tehdy, když nahé koupání přestalo být tolerováno. Problém s plavkami, nebo spíše jejich nedostatek, se objevil v 18. století. V té době se to však řešilo oddělenými zónami pro dámy a pány. Přesto, oděvy použité ve vodě zakrývaly tělo od krku až po kotníky. Změny se začaly provádět až o století později - plavky se začaly zkracovat. Na jednodílné plavky, které vypadaly jako spojená halenka a šortky, se čekalo do roku 1912 - tehdy se plavání stalo olympijskou disciplínou. Netrvalo dlouho a o 15 let později se na výrobu plavek začali používat syntetické materiály, které se rychle ochladily a zaručily pohodlí při plavání. Podobně se vyrábějí plavky dodnes.

Plavky - sportovní nebo elegantní?

Výběr plavek závisí na jejich využití. Pokud si nevíte představit ležení na pláži a plavání patří k vašim nejoblíbenějším aktivitám, rozhodně jsou pro vás sportovní plavky tou správnou volbou. Pokud chcete být sexy a oslnit každého svým vzhledem, pak jsou pro vás bikiny Gabbiano dokonalé. Můžete si k nim obléci letní šaty, sukni, zda si vybrat trendy kabelku.

Plavky v Modanoemi

Plavky z našeho e-shopu nejsou jen stylové, ale díky použití vysoce kvalitních materiálů jsou i velmi pohodlné. Plavky jsou vyrobeny z kvalitních italských tkání. Máme celou škálu velikostí, takže si snadno vyberete ten správný model pro vaši postavu. Vyberte si tedy své ideální plavky a odstartujte léto!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze