Kategorie
 
 
 
 
 

Dámské espadrilky

 
 
Sphinx filter parametrov
Cenová hladina
 
 

Dámské espadrilky - ideální na léto

Espadrilky vznikly ve Španělsku. Jejich název pravděpodobně pochází z trávy, z níž je provaz tkaný, protože podrážky v espadrilkách jsou také splétané z celulózových vláken. Některé z espadriliek pokrývající nohu jsou obvykle vyrobeny z tkaniny, i když se můžeme stále častěji setkávat s espadrilkami vyrobenými z jiných materiálů. Bez ohledu na to, z čeho byly vyrobeny, jsou espadrilky velmi lehké dámské boty. Proto není překvapivé, že jsou již léta jedním z nejoblíbenějších letních bot. Kromě toho, espadrilky jsou skvělé boty pro lidi, kteří nechtějí chodit s odhalenými nohami, nebo je nemohou nosit, například z důvodu pravidel na pracovišti. Na samém počátku měly být espadrilky alternativou k sandálům. Rychle se však staly dokonalou městskou obuví.

 
 
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

K čemu nosit espadrilky? K šatům, kalhotám ... v jednom slově: k všemu.

Espadrilky jsou boty, které najdete v každé kombinaci. Jsou skvělou volbou pro příležitostné stylizace. Hodí se k elegantní outfitům, zejména k jemným, například plátěným kalhotám nebo šatům. Nicméně, pokud dáváte přednost volnému městskému stylu, můžete k ním nosit džíny nebo jogger a tričko. Espadrilky jsou na léto také skvělým doplňkem dámských obleků a overálu. Jak vidíte, espadrilky jsou extrémně všestrannou obuví, která - pokud se dobře používá - může dodat celému stylu lehkost.

 

Jak čistit a obnovovat espadrilky?

Po zakoupení espadrilek často vzniká otázka, jak se o ně starat každý den. Snadné vložení do pračky může být pro ně katastrofální. Zatímco horní tkanina dobře zvládne kontakt s vodou, opletená podrážka by neměla být vystavena vodě. Proto při čištění espadrilek stojí za to použít mírně navlhčené kartáčky s práškem nebo tekutinou na obuv. Každý den je dobré používat i leštící prostředek na boty, který bude udržovat vaše boty neustále vonící neutrální.

 

Proč stojí za to zakoupit si espadrilky?

Je těžší najít pohodlnější a snadněji městské boty na léto. Vázané espadrilky velmi dobře nahrazují dámskou sportovní obuv ve svých funkcích a zároveň vypadají mnohem snadněji. Ani nejdéle procházky v espadrilkách nejsou velkou výzvou. Pokud máte rádi boty trochu výše, to není těžké - stačí si vybrat espadrilky na klínovém podpatku, který vám přidá několik centimetrů, a budete se stále těšit pohodlí, které poskytují.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze