Kategorie
 
 
 
 
 

Dámské džíny

 
 
FILTROVAT
Cenová hladina
 
 

 Dámské rifle - kdysi a dnes


Dámské riflové kalhoty nebyly pro trh známé dokud společnost Levi Strauss & Co nezačaly revoluci v dámské módě. Vzhled dámských riflových kalhot byl zpočátku považován za skandál a vrchol nevkusu. Džíny byly zpočátku vyráběny zejména pro dělníky. Jejich materiál byl pevný, tuhý a zejména trvanlivý. Byly označovány jako pracovní oblečení vhodné pouze pro namáhavé povolání a proto se vůbec nespojovali se ženským pohlavím. V roce 1934 se všechno změnilo, kdy se dámské rifle začaly považovat za symbol boje o rovnoprávnost. Jinak se to ani nedá nazvat. Byl to průlom, který sice způsobil velké kontroverze, no tento nápad ale i výrobce setrvaly na trhu. Mnohé ženy byly nadšené možností nošení kalhot, které byly určeny pouze pro muže. Jiným se zase zamlouvala myšlenka nošení riflí zejména díky praktickým řešením, protože toto oblečení bylo nesmírně pohodlné. Díky všem těmto názorům, se myšlenka o dámských džínách začala pomalu rozrůstat, dokud se tento oděv nestal jedním z nejpopulárnějších a nadčasových oděvů dámského šatníku. 

 
 
další kategorie
 
Zvolte si některou z kategorií.
 
 

Dámské džínové kalhoty - velký úspěch no s těžkým začátkem

Jak roky plynuly, továrny začaly vyrábět více a více modelů a typů dámských džínových kalhot. Tyto kalhoty byly postupně a stále častěji preferované ženami. Kromě jednoduchých střihů a tuhých materiálů se začaly objevovat i pohodlnější, měkčí a pohodlnější dámské džíny, které se časem začaly šít tak, aby důkladně zdůraznili dámské křivky a krásně ladily s různými styly dámských outfitů. V určitém okamžiku přestaly být dámské džínové kalhoty spojovány pouze s pracovním oděvem naopak co jednou více se začalo objevovat na prodejních pultech množství různých stylových návrhů, které byly určeny pouze pro dámy. Nakonec dámské džíny se tešili velikému úspěchuj a přežili, díky čemuž se dnes považují u žen za nejčastěji vybírané kalhoty.

Dámské rifle s otvory a trháním - horký HIT dnešní doby

Při pohledu na ne tak vzdálené období, ve kterém se potrhané rifle považovali za opotřebovaný kus, který musel být hned vyměněn za nový, se doba dramaticky změnila. V současnosti jsou dámské oděvy známé různými doplňky ale i "záměrnými" vadami jako jsou díry nebo prešúchaný vzhled. Dámské roztrhané rifle jsou hitem, který oslovil nesmírné množství žen, což způsobilo v současnosti to, že díry nebo prešúchanie jsou indikátorem dobrého vkusu a orientace v módě, a nikoli znakem opotřebovaného materiálu.

Černé dámské rifle - největší konkurent modré klasiky

Černé džíny s dírami stojí v pozici, kdy je možné říci, že určitě nikdy nevyjdou z módy. Jsou stejně, pevné pohodlné a jemné jakož i jejich předchůdci v původní barvě a tvaru. Barevné džíny se staly konkurencí k původnímu modrému materiálu a zároveň poskytují možnost zdůraznit Váš styl. Černá je velmi klasická barva, zdůrazňující eleganci a styl. Kromě toho se vyznačuje určitou univerzálností, čili je velmi jednoduché ji zakomponovat do jakéhokoli outfitu. Černá nepopiratelně opticky zužuje a dodává vybranému outfitu styl. Zároveň vypadá skvěle v kombinaci prakticky s jakoukoliv barvou.

Při prohlížení našich dámských riflí, by Vás mohla zaujmout i nabídka v následujících kategoriích: dámské bundy, dámské pnatofle, dámské vesty, tuniky, dámské mikiny, šaty, dámské kozačky, kožešinové vesty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze