JAK ZAZÁŘIT VE SPOLEČNOSTI?

Kategorie
 
 
 
 
 

JAK ZAZÁŘIT VE SPOLEČNOSTI?

 

I Vy jste pozvána?

Stužková slavnost, jubilejná oslava, či svatební hostina.

To není jen o setkání rodiny, o zábavě a radosti. Je to io Vašem skvělém outfitu.

O outfitu, ve kterém každého oslníte.

My Vám poradíme jak zazářit.

 

Na společenských událostech je třeba dodržovat určitý předepsaný "dress code". Na takové oslavy jsou ideální koktejlové šaty. Podle vkusu a typu postavy si můžete zvolit šaty v délce nad kolena, pod kolena či po kotníky, které jsou nyní IN. Trendy jsou nařasené široké skládané sukně, které pěkně zakryjí co je potřeba skrýt.

Na co bychom nikdy neměli zapomenout, je to, že ples vyžaduje dlouhou večerní róbu. Je velký přešlap jít na ples v krátkých šatech.
K šatům si třeba obout pohodlné lodičky či sandálky. Pokud nechcete působit vulgární buďte opatrné s výběrem výšky podpatku na botách. Příliš vysoké podpatky totiž opravdu při slavnostních příležitostech působí neesteticky až vulgární. No ani příliš nízké boty nejsou správnou volbou, v tom případě už chybí ženě elegance a noblesa. Dámy, pozor na silonkové punčošky, ty rozhodně do sandálků nepatří!
Róbu doladíme šperky. Volíme doplňky podle toho jaké máme výrazné šaty. Zde opravdu platí pravidlo:

"Méně je někdy více".

Třešničkou na dortu je už jen skvělý účes a make-up. To podtrhne krásu každé ženy. O tom, že nám to zvedá sebevědomí asi netřeba ani mluvit.
Teď když jsme jako princezny vzpomeňme si také na naše polovičky. Správný oblek či frak, který sedne jako ulitý dokáže divy. Doplnit ho třeba košilí, páskem a kvalitními botami. Namísto šperků slušivá kravata, či motýlek. Pěkné je, pokud má džentlman hodinky, či manžetové knoflíčky.


Taaak a oslava může začít. Zazařte!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze