Blog

Kategorie
 
 
 
 
 

Overaly zažili svého vrcholu v 80. letech, ale díky svým výhodám se opět vrací na výsluní.

Chcete být v následující sezóně trendy?

Potom overal nutně potřebujete!

I tvá první myšlenka ráno po probuzení je: Co si obléct dnes na sebe?

 

 

 

I Vy jste pozvána?

Stužková slavnost, jubilejná oslava, či svatební hostina.

To není jen o setkání rodiny, o zábavě a radosti. Je to io Vašem skvělém outfitu.

O outfitu, ve kterém každého oslníte.

My Vám poradíme jak zazářit.

 

 

Jakmile se venku oteplí, v ulicích to hned vypadá hezčí a barevnější. Spolu s příchodem léta přicházejí na scénu i letní šaty.

Muži nás milují v jakýchkoliv šatech. Ženské kryvky jsou v šatech ještě krásnější a půvabnější.

 

Teplákové soupravy vznikly v 19.století. Byly vyráběny jen pro chlapy. Po krátkém čase, po velké oblíbenosti u mužů, se začaly vyrábět i pro ženy. Teplákové soupravy se každým desetiletím měnily. Byly velmi vyhledávaným sportovním oblečením. Lidé potřebovali komfortní a univerzální oblečení, které jim při sportu nebude vadit a překážet při pohybech.

Módní návrháři chtěli docílit, aby se teplákové soupravy staly součástí každodenního oděvu. A tak se tepláková přestěhovala ze sportovních hal a tělocvičen do ulic a odtud rovnou do velkých obchodů s pánskou i dámskou módou.

 

Dlouho jsme do naší nabídky chtěli zařadit produkt, model, kousek, který bude trendy. Bude stylový, moderní a zároveň něčím výjimečný. Naše představa byla přinést na trh něco co budu milovat mladé páří. Něco čím na sebe poukáží pozornost dva zamilovaní lidé. Dnes je IN když mají partneři něco stejné, čímž poukazují na to, že patří k sobě. Ať už je to nějaký doplněk, jako například náramek. No my jsme chtěli něco víc. Nejen doplněk. Chtěli jsme výrazný model oděvu.

A tak jsme zařadili do nabídky maximálně stylovou unisex mikinu J.STYLE. 

                                        

 

Kabelky jsou srdeční záležitostí téměř každé z nás. I proto je velký problém vybrat si pouze jednu a zůstat její věrná dlouhou dobu.

Při výběru kabelky se vždy zaměřujeme v první řadě na to, na jaký učel kabelku potřebujeme. Jinou kabelku volíme do práce, do města, na večerní zábavu s přítelkyněmi. Do pracovní kabelky potřebujeme uložit nejen osobní věci, ale i různé diáře, podklady, popřípadě i láhev vody. Musí být prostorná a pevná. Na večer nám zcela postačuje kabelka menších rozměrů, kde dáme základní věci- peněženka, telefon, klíče, možná nějaký lesk na rty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze