Blog

Kategorie
 
 
 
 
 

Dobám, kdy byly tenisky součástí pouze sportovních outfitů, už dávno odzvonilo. Přední módní stylisté se shodují na tom, že tenisky nepatří jen k teplákům, ale skvěle vypadají také ve spojení s riflemi, kabátky, šaty i sukněmi. Pojďte se s námi podívat na několik trendy způsobů, jak tenisky nosit a seznamte se také s celou řadou tipů na tenisky, které budou toto jaro IN.

 

Odstín, který bude in v roce 2020, je elegantní královská modř. Americká společnost Pantone, celosvětová autorita v oblasti barev, již od roku 1963 vybírá barvu která bude určovat módní a designové trendy roku. Tato barva je vždy pečlivě voleným odrazem kulturního vývoje. 

 

Zajímáte se o poslední trendy a chcete s nimi i letošní zimu držet krok? Pojďte se s námi podívat na to, co bude v tomto roce podle předních světových odborníků v módě, a seznamte se s našimi tipy na módní kousky, které jsou do chladných zimních dnů (trendy) trefou do černého.

 

Záhadné označení rozměrů dámských kalhot Vám často stěžovali nakupování? Ujišťujeme Vás, že se to už nebude opakovat! Naučte se číst kódy. To vše Vám pomůže vybrat si správné dámské kalhoty které krásně vytvarují postavu a opticky Vám prodlouží nohy.

Je pravda, že správně zvolené dámské kalhoty dokáží zázraky. Dokonce, fungují lépe než skalpel. Pokud je to nutné, zeštíhlí a prodlouží nohy. Tento princip platí hlavně pro denim. Pokud najdete ideální velikost dámských džínsů, budete se v nich cítit jako v druhé pokožce. Tuto skutečnost jednohlasně potvrzují i stylisté. Džínovina dokonale tvaruje dámskou postavu.

 

Jak zjistit ideální rozměr pánských džínových kalhot

Máte zájem o pánské džíny no nejste si jisti jak vybrat správnou velikost? Zaměřte se na písmena "W" a "L", které označují rozměry délky a obvodu kalhot. Díky těmto rozměrům zjistíte přesnou velikost jakou potřebujete a výběr pánských kalhot pro Vás již nebude problémem, protože si podle nich dokážete vybrat kalhoty jakoby šité na míru.

 

Dejte si na něm záležet

Říká se, že první dojem můžete udělat jen jednou. Ptáte se tedy jaký outfit bude ten správný? Jedná věc je jistá, určitě záleží na tom, o jakou pozici se ucházíte. Základním faktem je, že na každý pohovor je třeba se obléci formální. Právě proto, byste si měli zvolit oblečení, které udělá dobrý dojem a zaručí Vám úspěch.

 

Jak se obléci elegantně

Outfit na večírek byste si měli zvolit tak, abyste v davu vynikly. Nezáleží na tom, zda se chystáte do klubu, na firemní večírek, nebo na párty nejlepších přátel. Jak zvolit styl na párty? Ve skutečnosti jsou všechny triky povoleny. Je důležité aby váš styl byl znakem dobrého vkusu a odrážel nejnovější módní trendy. Věděli jste, že i párty outfit dokáže zdůraznit Vaši osobnost? Koneckonců, nic neřekne o člověku víc než jeho oblečení. Poznejte seznam nejnovějších módních trendů, díky kterým zazáříte na každé párty.

 

Vánoční svátky nám klepou na dveře, hospodyňky mají napečeno, gruntuje se a balí se vánoční dárky, kterými jsme si zvykli své nejbližší obdarovávat. Jakýpak by to byl Štědrý večer bez dárků pod stromečkem pro své milované? Někdo nakupuje s předstihem, jiný to nechává na poslední chvíli. A koho tahle příjemná předvánoční „povinnost“ teprve čeká, ten může využít nabídky našeho e-shopu. Najdete tu inspiraci na hodnotné, a zároveň praktické dárky pro něj i pro ni, a to za velmi přijatelné ceny. A protože se řídíme aktuálními světovými trendy a prací známých návrhářů a designerů, najdete zde módní a stylové oblečení pro muže i ženy, a to pro každou příležitost – k běžnému dennímu nošení i pro sváteční a slavnostní události.

 

 

Overaly zažili svého vrcholu v 80. letech, ale díky svým výhodám se opět vrací na výsluní.

Chcete být v následující sezóně trendy?

Potom overal nutně potřebujete!

I tvá první myšlenka ráno po probuzení je: Co si obléct dnes na sebe?

 

 

 

I Vy jste pozvána?

Stužková slavnost, jubilejná oslava, či svatební hostina.

To není jen o setkání rodiny, o zábavě a radosti. Je to io Vašem skvělém outfitu.

O outfitu, ve kterém každého oslníte.

My Vám poradíme jak zazářit.

 

 

Jakmile se venku oteplí, v ulicích to hned vypadá hezčí a barevnější. Spolu s příchodem léta přicházejí na scénu i letní šaty.

Muži nás milují v jakýchkoliv šatech. Ženské kryvky jsou v šatech ještě krásnější a půvabnější.

 

Teplákové soupravy vznikly v 19.století. Byly vyráběny jen pro chlapy. Po krátkém čase, po velké oblíbenosti u mužů, se začaly vyrábět i pro ženy. Teplákové soupravy se každým desetiletím měnily. Byly velmi vyhledávaným sportovním oblečením. Lidé potřebovali komfortní a univerzální oblečení, které jim při sportu nebude vadit a překážet při pohybech.

Módní návrháři chtěli docílit, aby se teplákové soupravy staly součástí každodenního oděvu. A tak se tepláková přestěhovala ze sportovních hal a tělocvičen do ulic a odtud rovnou do velkých obchodů s pánskou i dámskou módou.

 

Dlouho jsme do naší nabídky chtěli zařadit produkt, model, kousek, který bude trendy. Bude stylový, moderní a zároveň něčím výjimečný. Naše představa byla přinést na trh něco co budu milovat mladé páří. Něco čím na sebe poukáží pozornost dva zamilovaní lidé. Dnes je IN když mají partneři něco stejné, čímž poukazují na to, že patří k sobě. Ať už je to nějaký doplněk, jako například náramek. No my jsme chtěli něco víc. Nejen doplněk. Chtěli jsme výrazný model oděvu.

A tak jsme zařadili do nabídky maximálně stylovou unisex mikinu J.STYLE. 

                                        

 

Kabelky jsou srdeční záležitostí téměř každé z nás. I proto je velký problém vybrat si pouze jednu a zůstat její věrná dlouhou dobu.

Při výběru kabelky se vždy zaměřujeme v první řadě na to, na jaký učel kabelku potřebujeme. Jinou kabelku volíme do práce, do města, na večerní zábavu s přítelkyněmi. Do pracovní kabelky potřebujeme uložit nejen osobní věci, ale i různé diáře, podklady, popřípadě i láhev vody. Musí být prostorná a pevná. Na večer nám zcela postačuje kabelka menších rozměrů, kde dáme základní věci- peněženka, telefon, klíče, možná nějaký lesk na rty.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze